JUMP SPACE batutų parko adresas Viršuliškių skg. 28, Vilnius, PC "Moon Play" !!!

Darbo laikas I-V 12:00-22:00, VI-VII 10:00-22:00.

 

SVARBU!

Informuojame, kad atnaujinome batutų parkų veiklą nuo gegužės mėn. 30 d.! Prieš atvykstant prašome pasiskambinti telefonu +370 695 18473 ir rezervuotis vietas, nes dėl Lietuvoje tęsiamo karantino stipriai ribojamas lankytojų skaičius. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

SVARBU!

Kiekvienas lankytojas turi išklausyti instruktažą, rekomenduojama atlikti apšilimą ir pasirašyti sutikimą dėl atsakomybės.Nepilnamečiai lankytojai privalo turėti tėvų ar globėjų pasirašytą sutikimą. Sutikimą galima atsispausdinti paspaudus nuorodą:

REKOMENDUOJAME

šokinėjant avėti kojines gumuotu padu. Specialios kojinės suteikia stabilumo ant batuto ir sumažina čiurnų traumų tikimybę. Kojinių gumuotų padu galite įsigyti Jump Space kasoje.

INFORMUOJAME,

jog į skambučius atsakoma tik parko darbo valandomis, t.y. I-VII 10:00-22:00. I-III skambučių srautas padidėja dėl švenčių užsakymų, todėl atsiprašome, jei iš pirmo karto nepavyksta prisiskambinti.

Atvykstant savaitgaliais, švenčių dienomis ar moksleivių atostogų metų rekomenduojame rezervuotis vietas iš anksto paskambinus telefonu

+370 695 18473

jog atvykus nereikėtų laukti.